| Andreea_1642 a întrebat:

happy ma puteti ajuta va rog? am auzit acum cateva zile o melodie care mi-a placut foarte mult dar nu am auzit cu se numeste iar vocea mi se pare foarte cunoscuta dar nu pot sa-mi dau seama cine e, Melodia suna cam asa : how can you see into my eyes like open doors, leading you down into my core, when i`ve become so numb, without a soul, my spirit`s sleepin` somewhere cold, until you find it there and lead it back home, imi place foarte mult... dar nu stiu cine canta, stie cineva? thinking

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| georginika a răspuns:

Evanescence - Bring Me To Life thinking

| Ruxiii a răspuns:

Evanescence - Bring Me To Life

Download : http://fisierulmeu.ro/52UNB86DDVTD/Evanescence-Bring-Me-To-Life-mp3.html

Video : http://www.youtube.com/watch?v=u94-kdMYAL0

Una din melodiile mele de suflet :X

| onofrei89 a răspuns:

Evanescence - Bring Me To Life

| Harumiiii a răspuns:

Evanescence -Bring Me To Life

| Andreea_1642 explică:

Evanescence omg o. o cat imi poate placea evanescence si nu i-am recunoscut vocea -.-'' oriqum multumesc mult >big grin