| ElenaLove2 a întrebat:

Mie imi place foarte mult de Andra dar imi place si de Lady Gaga? Pe cine sa aleg? Raspuns repede si dau si fundita

Răspuns Câştigător
| Alecssa a răspuns:

Nu trebuie sa alegi pe cineva, daca iti plac amandoua, asculta.le pe amandoua. Si eu ascult o multime de trupe si artisti. Nu trebuie sa te limitezi la unul singur.Fiecare om are stilul sau propriu, iar o singura trupa/artist nu.l poate cuprinde. Andra are un stil, gaga altul, dar impreuta alcatuiesc stilul tau.NoROCK!

6 răspunsuri:
| AdinaVreaDoarFunditeDePusInPar a răspuns:

Andra...e romancahee hee

| xjustfearless a răspuns:

Le poti place pe amandoua.winking

| didi_2657 a răspuns:

Lady gaga e cam prostuta :B dar andra te pupi pe deget e superba

| Alexxutsa a răspuns:

Eu as alege Andra pentru ca ea nu`si falsifica vocea pe calculator si in plus este de`a noastrawinking Funda?

| bamse a răspuns:

Andra. Am auzit-o cu totii live si a demonstrat ca are talent. Lady Gaga mai putin. Eu as opta pentru Andra

| RaspunzatoareaBianca a răspuns:

Andra ele