| yadzya a întrebat:

Ce Credeti Despre Lady Gaga?
imi place de Lady... intr-un fel...

Răspuns Câştigător
| UninspiredName a răspuns:

Pai. si mie imi place ...imi place doar sa ii ascult muzica caci imbracamintea si videoclipurile sunt cam ciudate. da nu'i nimic ca ascult si asawinking

4 răspunsuri:
| Laurici :x a răspuns:

Este cu totul diferita! este o cantareata super! Adica imi place cum canta, stilul nu ma fascineaza prea mlt! Este cu totul diferita incat au ajuns multi s-o copieze, vedete romanesau de pe intreg mapamondul:Anda Adam, Beyonce, chiar sh Miley Cyrus in noul ei video "can`t be tamed "

| fCD a răspuns:

Da... Ascensiune chatterboxchatterbox dar Elvis Madonna sau cine ati mai spus chiar au avut talent happy
Daca ar fi dupa mine as vrea sa se tavaleask in chinuri laughing
Cei care sunteti impresionati de vocea ei sa stiti ca e tot meritul studioului am vz un concert live si am ramas cu sechele
Si concluzia. Daca nai voce, daca nu arati bine [nu stiu cat de bine canta andreea balan da merita] daca nu esti frumoasa [inna canta ca o pisica in actual sexual da merita si ea] dc poluezi fonic toata planeta?happy
Daca am semana cu ea pe toti near taia capu cu o idee noua si am "surprinde" oh go on oh go on
EX: videoclipu lui eminem dc nul difuzeaza. ala nu "surprinde"?
Nu neaparat sa se tavaleask in chinuri da sa se pastreze doar pentru cabina de dus si sa nu polueze fonic vizual si ce mai vreti planeta happy
Peace happy

| lavynya1 a răspuns:

Pe Lady Gaga au transformat-o asa impresarii ei.Se stie ca ea acum 2 ani era o cantareata normala dar pentru ca nu era bagata in seama impresarii ei au hotarat sa o schimbe, sa fie o persoana unica si au reusit. Mie cu toate acestea imi place de ea, stie sa faca show pe scena si nu este fitoasa, iar melodiile ei sunt unice

| leuxxx a răspuns:

Este in trend si este ascensiune ei, cum a fost si a luiElvis, Madona etc...