| TaraXdd a întrebat:

kiss niste melodii de iarna, de Craciun, colinde etc. FUNDA!kiss

3 răspunsuri:
| QriLee a răspuns:

Cauta de la Fuego, pentru ca sunt foarte frumoase.
Lady gaga -Christmas tree
Last Christmas - George Michael
Stefan Banica- Craciunul
Lourette - e Craciun
Stefan Banica Jr - Ho Ho Ho
Candy -In Noaptea de Craciun
Inna - I need you for christmas
Andra - Vis de iarna
NIcola - Iarna Milioana
Feliz navidad-Celine Dion
Cascada -Last Chistmas
Ashley Tisdale-Last Christmas
Wham - Last Christmas
Michael Bolton - White Christmas
Nat King Cole - The Christmas Song
Paul McCartney - Wonderful ChristmasTime
Bing Crosby-White Christmas
Miley Cyrus -all i want for Christmas is you
In seara sfanta de Craciun, A venit iar Craciunul, Deschide usa crestine, Randuri pentru Mos Craciun, Daca ninge vei gasi, Noapte de Craciun, Vis de iarna, o brad frumos, Dimineata lui Craciun, si multe altele sunt foarte frumoase si cele straine: All i want from Cristmas is you, Winter Wonderland, Santa Claus Is Coming To Town, Christmas Must Be Something More, Santa baby, Shake Up Christmas
http://colinde-decraciun.blogspot.com/
Funda?