| Eu93llr a întrebat:

Poate ma ajuta si pe mine cineva. Este o melodie pe hora TV. cantata de o femeie, canta ceva de genu: intr-o gradina cu pruni stau doi oameni mai batrani, sau ceva de genu, nu stiu exact ca nu am auzit melodia, bunicii mele ii place foarte mult. As vrea daca stiti sa imi spuneti ce melodie e. Vreau sa ii fac un cd cu aceasta melodie. Stie cineva melodia? Funda!:*

Răspuns Câştigător
| adrian972 a răspuns:

Cred ca melodia se numeste Intr-o gradina cu fan. Este melodia lui Robert Tarnaveanu. Poftim aici un link http://www.youtube.com/watch?v=_DabbX7nOzw Funda daca te-am ajutat :)

1 răspuns: