| RedHair a întrebat:

Sper ca ma puteti ajuta. De ceva timp se aude la radio o melodie, nu prea stiu versurile, dar incepe cu "La la leeei, la la leeei..." iar refrenul e cam asa "I got no reason to feel it in my body cause I'm the lock and you are my key, and I am dreaming to...". Vocea e feminina, puternica, (cred ca de negresa). Multumesc anticipat happy.

1 răspuns:
| ganton a răspuns:

Eu stiu una care incepe tot asa cu "Leila leila leilaaaaaaa" dar continua cu "Salam. TZA! Regheton TZA! Salam TZA!"