| cristinaandreea_5154 a întrebat:

Stie cineva cum se numeste melodia din mi pecado? A fost aseara cand a plecat Lucrecia si se certase cu mama ei. Nu cea a Maitei Perroni si Reik - mi pecado. O canta o femeie si zicea ceva de genu` "es que l'amor no supporto" si nu mai stiu cumbig grin daca stiti zice-ti-mi si mie va rog. Funda care stie cum se numeste. Multumesc anticipat kiss

Răspuns Câştigător
| laura23 a răspuns:

El amor no soporto-Greys Robles
http://www.youtube.com/watch?v=XrO-Pr9sd4E

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu cum se numeste dar o vreau si eu ca imi place aceea melodie

| RougeEttiquete a răspuns:

Nu stiu.Si eu as vrea Sa Aflu...SOrrysad