| flytothemoon a întrebat:

Sunt la corul scolii si prin iunie avem Festivalul Verii. Am ales sa cant cu o prietena si nu stim ce melodie sa cantam... idei? Funda ♥

3 răspunsuri:
| DomnishoaraTPU a răspuns:

Ar trebui sa stiti ce sa cantati...
De ce v-ati implicat daca nu stiati ce sa cantati?!
Eu nu stiu ce gusturi aveti, mai intai zi-mi ce gen va doriti (pop, rock, jazz, dance, clasic) apoi mai vorbim.
Cu bine!

| flytothemoon explică (pentru DomnishoaraTPU):

Pai e obligatoriu intr-un fel, ori canti solo ori cu cineva.

| DomnishoaraTPU a răspuns (pentru flytothemoon):

Eu nu stiu ce va place voua, poate sugestiile mele nu sunt de folos.
Zi-mi ce fel de gen va doriti (pop rock jazz clasic populara).