| annaloveanna a întrebat:

Sunt o fana a trupei LA LA BAND si as vrea sa stiu cand va avea loc urmatorul lor concert si unde :* big grin Multumesc anticipat! love struck

Răspuns Câştigător
| Lolly_Holly_1990 a răspuns:

11 martie la Sala Palatului de la 18:00, dar trebuie sa iti iei biletbig grin si daca vrei poze si autografe trebuie sa iti iei bilet VIPbig grin

1 răspuns:
| AeeD a răspuns:

Tot ce s-a anuntat pana acum e ca au facut urmatorul CD pe care il vor lansa luna asta sau in februarie. E posibil ca in februarie la lansarea CD-ului sa faca un alt concert dar nu se stie clar daca la Sala Palatului sau in alta parte datorita incidentelor neplacute de la ultimul concert tinut in mall.