| PuccaPuccy a întrebat:

Heei TPU.
In toamna merg la un concert. Mai exact lala band ( fara jigniri asupra trupei, va rog ). stiu ca poate e devreme dar ma gandeam sa`mi fac garderoba luand in considerare ca toata luna august nu voi fi acasa. as vrea sa va aud parerile. sper ca o sa fie cat mai multe. love struck

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Mori

| nebunikaaa a răspuns:

Poi depinde de care vedeta iti place din lala band

| nebunikaaa a răspuns:

Daca iti place de Sore(Sara), ai putea sa te imbraci mai rock, daca o preferi pe Alina(Ioana)ai putea sa porti o tinuta eleganta, iar daca iti place de Cristina(Ancuta)poti sa porti o tinuta mai funcky! Sper ca ti-am fost de folos si daca vrei alte sfaturi ma poti contacta! Funda?

| Aliader a răspuns:

Distractie placuta la concert si cu hainelethinking ....nu prea ma pricep dar ar fi bine sa semeni cu ieibig grin

| TonykeE a răspuns:

Sa ma pis pe Lala Band. Punct!

Aveti 13 ani si va fura mintile toti ratatii, traiti-va viata.