| Green007 a întrebat:

Vreau sa imi ziceti daca stiti melodii relaxante lungi de 10 minute sau mai bine un radio care difuzeaza melodii de genu dau funda mersi multwinking

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Melodii relaxante si terapeutice are Gheorghe Iovu. Cauta pe YouTube cantecele lui, mai ales "Trecerea timpului" sau "Lacrimi pentru Diana"(fiica lui care a murit).
Uite aici un miniconcert de-al lui de aprox o 16 min tinut pe strada.
http://www.youtube.com/watch?v=VmDPhnbftIs
Pe melodiile lui Iovu se fac interventii chirurgicale in spitalele din vest, se fac extractii dentare fara anestezie, se modifica forma ADN-ului... (din emisiunea lui Carmen Avram de pe Antena 3).
Pe YouTube am gasit cam 20 de melodii ale lui cu care am facut un playlist si le ascult cand lucrez la PC.
Foarte frumoase si relaxante.