| Raluka_1706 a întrebat:

Buna TPUhappy vreau sa va intreb daca stiti cum se numeste melodia din noua reclama orangehappy. este o reclama cu niste masini.nu stiu sa spun mai mult...va roggwinking fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Siri svegler- their wine

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut aceeasi melodie de vreo 3 zile si nu o gasesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia pe care o cauti este Sisi svegler, primul raspuns este bun. Reclama este la Orange delfin si ei stau la semafor happy

| Raluka_1706 explică:

Deci reclama ete cam asa: o femeie este la volan se rujeaza, un barbat cu 2 copii in masina.este foarte recenta reclama...

| Acultalamoshu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=o433mSsW4hg
incearca asta. daca zici niste versuri ar fi mai usor asa nu stiu la care te referi