| JuliaAnda a întrebat:

vreau si eu o compunere cu titlul,, Romania pamant binecuvantat de Dumnezeu ", pentru ca imi trebuie la liceu. Vreau un raspuns urgent.

Răspuns Câştigător
| CookieșiParty a răspuns:

Romania,mereu o tara aparata atat de Dumnezeu, intru-cat hotii astia din parlament nu ne ataca sub talie.
Romania, o tara apropiata de Turcia si Bulgaria.Acolo doresti sa traiesti.Dar Dumnezeu apara Roamania cat de tare poate.Asa ca,Romania,pamant binecuvantat mai bine-i sa fie! Ca altfel ce-ti doresti de la tara asta? Nu poti dori mancare,bani,copii,scolii,licee,servici, pensii, case si alte intrebuintari.Doar la criza poti conta! Ca nu poti trai in Romania.Dar fii optimist romane, si gandeste ca Romania e un taram binecuvantat de Dumnezeu.