| Swaggiiee a întrebat:

Vreau si eu sa stiu la melodia asta de exemplu: The way you make me feel- MJ, cum scriu sa fie fara instrumentala, adica doar sa cante artistul/artista? Exista asa ceva, dar de mult cautam si imi canta artistul, fara instrumentala (adica melodie). Va roooog ajutati-maaa...plzzz! Mersi mult!

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Da,exista,acapella ii zice.Cum instrumentalul e melodia fara vocal, asa si acapella e vocalul fara instrumental.

Gasesti aici o acapella la melodia pe care o vrei tu:
http://www.youtube.com/watch?v=3saEabEYOS4

1 răspuns:
| Swaggiiee explică:

Multumesc mult de tooot!