| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU :X. Care este melodia voastra preferata de la Breaking Benjamin?:XStiu ca-i greu de ales deoarece au melodii care nu au cum sa nu-ti intre in suflet.Asa ca daca aveti o mel preferata spunenti-o!happy

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Wish I May si I Will Not Bow.Astia-s o trupa care fac cinste tuturor trupelor infiintate dupa '95, sunt buni.Cred ca sunt in top5 trupe de alternativ all-time, neluand in calcul si grunge-ul.

Oricum, BenBurnleyTheo este rugat sa se prezinte la aceasta intrebare. laughing

3 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

'Lights Out' și 'Polyamorous' deocamdată.

| thegatekeeper a răspuns:

Nu este o trupa pe care o ascult in mod frecvent, insa Preferata mea este "Diary of Jane" happy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Diary of Jane şi Give me a sign sunt melodiile mele preferate. Totuşi, nu îmi place aşa mult trupa asta, nu sunt genul meu, sunt mult prea profunzi. Însă nu neg că au melodii bune.
Dar... până una alta, unde e BenBurnleyTheo? laughing