| VargaGabriel a întrebat:

Buna tuturor, am fost zilele acestea intr-o excursie iar in autocar soferul a dat drumul la un radio si am auzit o melodie si nu stiu cum sa dau de ea, stiu doar cateva versuri..."nimeni nu te intreaba de mananci sau bei ceva|apasa pedala cu mana".
Va rog ajutati-ma funda

1 răspuns:
| LuLu234 a răspuns:

Daca nu imi spui tot nu te prea pot ajuta dar dupa versurile acelea se prea poate sa fie Grasu xxl sau Ghues Whoo. poate un alt repper dar intra pe internet la pe blogul acestor artisti de aici te descurci singur! Funda?