| DarKJoKeR a întrebat:

Buna tuturor. As dori si eu o parere in legatura cu o melodie originala realizata impreuna cu o prietena foarte buna. Din pacate, suntem din orase diferite si a trebuit sa improvizam ca sa putem realiza piesa, dar a meritat efortul si a fost ca si un vis implinit.Asadar, asteptam parerea voastra, avand in vedere ca este prima si sper ca nu ultima piesa pe care o facem.Eu am compus/cantat instrumentalul, am scris versurile impreuna, iar ea canta la voce.Melodia se numeste "heartbeat" si aveti linkul mai jos. Enjoy http://www.youtube.com/watch?v=TCesm4JVwPo&feature=playe r_embedded

4 răspunsuri:
| giirkssss a răspuns:

Mie imi place. are o voce f frumoasa

| Polaris a răspuns:

Voce falsă. Blablabla. Schimbaţi vocalistul, vocea aia mă enervează. Blablabla.

| lykkeli a răspuns:

Taree... mi as dori sa va ajut cumva, poate cu promovarea. daca aveti nevoie de ajutor.mi ar face mare placere. add xtreme.style99 mi ar placea sa mai vorbim. poate sa mi dai si mie melodia.si speram ca melodiile.winkingbafta!

| XxLauraVaZambestexX a răspuns:

Melodia este superba, versurile si vocea la fel. Nu cred ca exista vreo persoana careia sa nu ii placa melodia. Felicitari pentru melodie. happy