| anonim_4396 a întrebat:

Azi la scoala am aflat ca Ziua Francofoniei e peste doar cateva sapatamani si trebuie sa pregatesc pentru joi( cel mult pana marti) o melodie in franceza. Aveti idei? avand in vedere ca o sa o cant eu, poate ca inca cativa colegi 1-2... sa nu fie rapp sau altceva ce genul asta... eu am o voce, zic bunicica. cand cant, cant mai mult folk, rock acoustic si alte genuri care implica doar o voce- 2 si de obicei, o chitara. (nu stiu sa cant la chitara).
Am zis asta ca sa va dati seama ce fel de timbru am... cant binisor cateva dintre coverurile ei : http://www.youtube.com/user/kinagrannis

Aveti vreo idee de melodie in franceza? URgent! daca aveti si un negativ ar fi excelent. Merci:*

Răspuns Câştigător
| Kate21 a răspuns:

Lara Fabian - Je taime

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mireille mathieu que la paix

| annaa09 a răspuns:

Laura fabian - je t'aime