| AnaMaariaa1996 a întrebat:

Buna tuturor. Imi puteti recomanda cateva melodii noi? Orice gen in afara de manele, populare si rock, nu-mi plac. Multumesc.

8 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Ce fel de rock nu-ti place? Dar ce sa stii tu...
Na.
https://www.youtube.com/watch?v=Le-3MIBxQTw

| Nirvanaaa a răspuns:

Poti incerca Avicii Waiting for love
Kygo -Stole the show.
Poti incerca si alte playlisturi pe youtube. Poti incerca si Nirvana -The man who sold the world si polly(sunt lente ).

| anaaandr17 a răspuns:

Speak-Din intamplare imi place foarte mult.

| Ilovemusic1234 a răspuns:

Incearca Kodaline, James Young, Oh wonder.Sunt super tari

| AnaMaariaa1996 explică:

Nu-mi place niciun fel de rock. Te repezi tu repede CryOfTheBLackBirds. Ce nu intelegi din cuvatul,, nu-mi place" daca am scris ca nu-mi place imseamna ca nu ascult deloc altfel specificam.