| ZiZix a întrebat:

Buna tuturor, stie cineva o melodie foarte tare pe care merge dansat foarte bine.in melodie canta o fata si zice ceva de genu,, migdeaaaa"eu spun cum se aude, stiu ca se numeste mightea sau ceva de genul si nu gasesc nicaieri, va rog ajutati-ma. Dau fundita promit!

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Nu are nici un cuvant sa inceapa cu mi. Oricum ma bucur ca ti-ai gasit raspunsul. Este mai bine sa cauti singura, pentru ca daca nu stii sigur cum se pronunta si nici nu prinzi ceva din text, este cam greu pentru altii, care n-au auzit melodia, sa ti-o caute.
Toate cele bune,

3 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Vezi ca poate fi My dear
http://www.youtube.com/watch?v=R7eAq4E03gY

| ZiZix explică:

Nu este asat...era ceva foarte alternativ.si canta o fata si zicea intruna migdeea

| ZiZix explică:

Am aflat.este mia-hit that.ms oricum