| anonim_4396 a întrebat:

Va plac melodiile ai se eu te pego(michel telo) si stay with me tonight(deepside deejays)? Eu le ador!

4 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
stay with me e draguta, imi place, de cealalta, insa, m-am cam saturat, deja devine enervanta cand o auzi peste tot!

| TheBloodyRoses a răspuns:

Stay with me tonight chiar imi place ce pot spune? Baietii au facut o treaba buna si de data asta, melodia e chiar draguta. Ai se eu te pego a devenit prea ascultata si deja m-am saturat de ea, toti o canta si-o danseaza ca nebunii straight facestraight face.

| Assassins a răspuns:

Urasc ai si eu te pego, prea multi tampiti o asculta si danseaza ca mortistraight faceDar stay with me da mai bine decat ai si ala.

| madytza123 a răspuns:

Da imi place ai se te pego dar celealtanta nu prea imi place