| BlueByMe a întrebat:

va rog ajutati-ma daca puteti.am tot auzit la kiss fm o melodie si nu stiu cum se numeste ...tocmai a fost data acum la kissfm, am verificat,, kissfm live" sa vad daca se afla printre ultimele 10 piese difuzate dar nu stiu de ce nu au bagat-o...
ESTE cantata de o femeie, cred ca e romaneasca piesa, e dance si la refren zice oh oh oh oahah dupa aia cateva cuvinte, dupa aia iarasi zice oh oh oh oahah iar cam pe la sfarsitul piesei spune incontinuu oh oh oh oh oh oh oh oh oh oh... stiti cum se numeste? dupa parerea mea, parca seamana un pic cu alte melodii:hot girls si dancer for money...

5 răspunsuri:
| BlueByMe explică:

Nu,le stiu toate 3 enumerate de tine...am ma auzit-o astazi inca odata cam acum juma de ora si am mai retinut niste versuri... cam dupa refren mai spune si,, I want you all alone''

| BlueByMe explică:

Nu,nici poesia de amor nu era...cred ca melodia aceea e mai putin cunoscuta. cele pe care mi le-ai spus tu chiar sunt cunoscute...big grin

| McNek a răspuns:

Mai mult decat "oh oh oh" poti spune?! Ascult eu KissFM, dar nu pot recunoaste doar asa.

| Monnaa a răspuns:

Sigur e Meena K-Everybody on the floor
http://www.youtube.com/watch?v=4GjT8M8cOJg&feature=relmfu
sau e Inna-Endless?
Andra-Something New?

| Monnaa a răspuns:

Narcotic Sound- Poesia de Amor? :-s.Atunci nu stiu