| anonim_4396 a întrebat:

va rog sa ma ajutati! dau funda.

aveau cei de la bittersweet o melodie care nu avea versuri, si in videoclip era un barbat care cerea o femeie in casatorie.melodia era lenta, trista.

am mare nevoie de ea dar am uitat cum se numea...mersi celor care ma >ajutabig grin

2 răspunsuri:
| Mara a răspuns:

Nu...era cantata de formatia bittersweet...si videoclipul era mult mai nou.sau cel putin imaginea era mai "noua","de ultima generatie", cu multi megapixeli genlaughing

| MisleadMagic a răspuns:

Bittersweet este melodia...formatia se numeste Apocalyptica si melodie este impreuna cu Ville Valo si vocalul de la The Rasmus.