| RaresK9 a întrebat:

Vine majoratul meu curand si as avea nevoie de unele sugestii de piese pe care as putea dansa cu mama. Va multumesc.

5 răspunsuri:
| Demidol a răspuns:

Melodii din anii tineretii mamei tale. Dar mai lente.

| sierra1 a răspuns:

Chiar n-ai imaginație și aștepți după cei de aici? nu prea cred

| Adry05 a răspuns (pentru sierra1):

Nu mi se pare ca tine de imaginatie, pur si simplu omu cauta o melodie cat mai potrivita si asteapta sugestii ca poate noi stim ce nu stie el. Nu te-am vazut in schimb sa te iei de aia care cer mesaje pentru persoane apropiate gen parinti, persoana iubita etc. aia sunt lipsiti de imaginatie

| sierra1 a răspuns:

Am ințeles, îi sufli in ciorbă, poate-ți dă o fundiță.