| xxAnonimGirlx a întrebat:

Voua vi se pare ca Miley Cyrus are voce?

Răspuns Câştigător
| AG a răspuns:

Nu.[nu vreau comentarii la raspunsul meu, eu doar zic o parere]
Miley Cyrus mi se pare doar o alta "forma" de publicitate. Un alt exemplar care stie doar "i love you baby" si "you broke my heart in 1000000 pieces"

7 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Are voce frumoasahappy

| doroteea a răspuns:

Nu prea are ea voce, dar are melodiile frumoase si felul ei de a fi, "Hannah Montana" si frumesetea ei au facut-o celebra, daca ar fi avut doar vocea... (adica ma refer sa fie urata), n-ar prea face furori, uneori incearca sa ridice vocea si mai mult tipa (nu chiar mereu). Bine... asta e parerea meahappy.

| forever4you a răspuns:

Cred ca are putina voce, nu sunt fana ei o urasc dar trebuie sa recunosc, pacat ca nu stie sa-si valorifice vocea si doar se prosteste...

| speechless070 a răspuns:

Eu cred ca are o voce frumoasa si imi place cum canta adica tu unde erai la 14 ani ea pe scena personal nu ma prea dau in vant mi-e chiar indiferent dar am tinut sa spun http://www.michaeljacksonmjj.webs.com/

| VITALUL a răspuns:

E originala, cant misto, ea si JB este Madona si Michael J pentru generatia noastra!

| larisa_7816 a răspuns:

Sincer e varza

| xxAnonimGirlx explică:

AG ai foarte mare drepatatewinking