| Mihaela_9047 a întrebat:

Voua va place de miley cyrus/h. m. la tv
eu o detest
dar vouawinking?

Răspuns Câştigător
| Marii a răspuns:

O urasc, mi se pare oribila. happy

2 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, mie mi-e indiferenta, nu am nimic impotriva ei, cui ii place bravo ei/lui, cui nu la fel.Fiecare cu parerile lui, nu pot sa am ceva cu ea din moment ce nu mi-a facut nimic rau, nu o cunosc personal, prefer sa nu judec, daca are fani nu e ceva rau, eu una nu sunt fana si sincer nu ma intereseaza pe mine de vedete, de cum sunt, cine sunt, daca au sau nu fani, nu detest pe nimeni, oricum fitele nu le suport!

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Hmm...NU! Pot sa-ti pun o intrebare? De ce i-ai dat funda lui Mari. laughinglaughing Asta e raspuns? Sau mai bine : asta e intrebare pentru funda? rolling on the floor Scuze dar, e cam ciudat.ma rog raman la raspunsul meu CARE NU E PREMIAT CA RASPUNSUL EI/LUI.hee hee