| Ellliiii a întrebat:

Buna vreau si eu cateva melodii noi.nu conteaza ce gen... fundita pentru cele mai frumoasee:

4 răspunsuri:
| Claudia_8122 a răspuns:

DJ Sava feat Andreea D & J. Yolo - Money Maker
Cabron feat. Karie-da` nu legale
delia matache-dale
amna-tell me why
andreea banica-sexy
mamasita-love session
allexinno-senorita
codu penal-senzationale
what`s up-habar n-ai tu
maximilian feat junky-tu nu vezi
maximilian-sophie
nane-whiskey
mattyas-mi amore
dj project-over and over again
Corina feat. JJ & David Deejay - No Sleepin'
anna lesko-get it
ruby-touch me

| Ellliiii explică:

Buna. vreau si eu niste citate. ceva pentru de facebook.
Sa primeasca multe like`uri

| Ellliiii explică:

rolling on the floor)rolling on the floor) ...greseala.la comm de mai jos big grin scuzee

| Ioana099 a răspuns:

Beyoncé - Run The World, Beyoncé - 1+1, Allexinno & Starchild - Senorita,Narcotic Sound & Christian D. - Poesia de Amor,Maximilian - Sophie, Pitbull - Rain Over Me ft. Marc Anthony, DJ Sava feat Andreea D & J. Yolo - Money Maker. cam atat stiu si eu big grin