| elena19_1687 a întrebat:

vreau si eu nume de melodii hip-hop in romana dar fara limbaj vulgar, va rog, dau fundita pentru cele mai frumoase melodiikiss

Răspuns Câştigător
| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a răspuns:

Vescan feat Ligia - El, ea

Vescan feat Exo - Prietena ta

Puya - Vreau sa te sunt

Smiley ft Adi - Cuvinte

vescan - pasari calatoare

Vescan - Dansez cu pozele vechi

Vescan feat Ligia Moldovan-Intr`o alta viata

escan feat. rimezic-cu gandul la ea

vescan-apa de ploaie

vescan-impreuna

escan feat. rimezic-cu gandul la ea

vescan-apa de ploaie

vescan-impreuna

-Secrete:X - vescan

C. I. A feat Puya - Baieti ca noi

Puya - E hip hop

Am un plan, Ai vrea sa ai, domnisoara din timisoara, fraierii nu ma suporta, interludi, stii ca nu ma faci, sus pe bar, teoria furaciunii, gansta ***, pentru cine se simte, secret discret [Toate cantate de Puya laughing ]

sper ca'ti ajung whistling.

pupici :*.

9 răspunsuri:
| Kenny a răspuns:

Nane - Ca o stea
Nane - Ganduri la miezul noptii
Nane - Doar o sansa
Nane - Diamant si suport
Vescan feat. Ligia - Peace and Love
Vescan feat. Ligia - Ultima ploaie
Arssura - Doar o zdreanta
Arssura - Fructul oprit
Arssura - Doar o privire
Arssura - Ultimele cuvinte
Arssura - N'ai inteles
Exo - Nu ne pasa
Bitza - Numele tau
Exo feat. Vescan - Prietena ta
Vescan - Dansez cu pozele vechi
Vescan - Ea el
Nane - Pana cand
Vescan - Pasari calatoare
Nane - Nu mai e la fel
VeritaSaga - Cer senin
Vescan - Ramai cu noi tata
Parazitii - Parol
Paraztii feat. Mr. Levy - Arde
Vescan feat Rimezic - Cu gandul la ea

| Maya. a răspuns:

Nane-ca o stea, nane- doar o sansa, nane-ganduri la miezul noptii, parazitii-17 ani, bug mafia ft jasmine-cu talpile arse, melodiile celor de la Mecena eli ft mark & george hora -fiecare face ce vrea, maximilian-pe langa telefon, dragoste nebuna, etc.stiu mult mai multe pentru ca asta e genul de muzica pe care il ascult mai mereu. daca mai vrei, imi dai un mesaj pe privatwinking

| xxoODarkOoxx a răspuns:

1cabron-lets be friends
2 camuflaj feat yolo-Romania
3 fely ft puya-vreau sa te sun
4 skizzo skillz-crima
5 bulet-abravia
6 bulet-miez de noapte
7 bulet-cafea cu gust de aspirina
8 bulet-metamorfoza
9 bulet-112
10 bulet-ultima ora
11 skizzo skillz ft general trix-game over
11 bita-solo
12 nane-baietii de acasa
sper sa te ajute

| ♥∂เxყ♥ a răspuns:

Vescan-ultima ploaie, ochii strazii, pasari calatoare, alb negru
adda-noi doi, prietenie fumata, toate melodiile ei sunt draguta
simona-ne-ai tradat ( sper ca ti-am fost de ajutor kissbatting eyelashes have fun!)

| bybyana a răspuns:

Ce sa spun, ai putea incerca Guess Who, Parazitii - Noi vrem respect, sau Sisu si Puya -La familia - (nu stiu exact daca se mai strecoara vreo injuratura, fratele meu le asculta dar ai putea incerca! )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eli hey

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abravia, a fost o data bullet

| rac19 a răspuns:

Bullet a fost o data

| xpdamaja a răspuns:

Veritasaga - cer senin, veritasaga - saga continua, veritasaga - copilul din minr