| chirox a întrebat:

As dori un nume de site unde sa pot uploada un fragment dintr-o melodie in mp3 si sa primesc numele sau\si interpretul piesei, sau ceva asemanator.Multumesc

2 răspunsuri:
| HeadShotttttt a răspuns:

Poti face asta cu un Iphone App.4...Este o aplicatie care asculta o melodie (un fragment) dupa aceea iti va aparea exact aceeasi denumire ca si la tv/alt telefon sau unde ai auzit`o...

| chirox explică:

Am nevoie de o astfel de aplicatie pentru computer.Ms oricum.