| isa_1142 a întrebat:

Bunaa. Mi-as Dori Sa Infiintez O Trupa Sau Cel Putin Pt Distractie. Ce`i Din Sibiu (colorful.heath) Id de messlove struck Sau Mai Bine Sunt Persoane Care Locuiesc In Sibiu Si Stiu Sa Cante La Chitara. Si Tobe. etcchatterbox. Anuntati`manot worthy Va Rogg!big grinbig grinD:

2 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Nu te doare mana cand scrii fiecare cuvant cu majuscula? laughing

| isa_1142 explică:

Mai Conteazalaughing?! Imi Place Sa Arate Bine cand` Scriu.big grin