| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaa big grin am si eu o intrebare mai ciudata in legatura cu o melodie. nu mai stiu cum se numeste si cum canta laughing). stiu doar ca canta cv Rapper romanesc ..in videoclip era o fata care merge prin flori de mac big grin si el canta cv cu una doar una sau asa ceva. daca stie cineva big grin pls

Răspuns Câştigător
| JoannaChan a răspuns:

Poate iti amintesti mai multe ca sa inteleg mai bine.Adica ce mai era in videoclip, cateva versuri, e noua sau veche melodia...din astea...tongue

3 răspunsuri:
| PapaRay a răspuns:

Cabron - Frunzele si iarba?

| ofata12 a răspuns:

Nu, nu este cabron.Am asc o singura data pe fb la cineva. big grin stiu doar ca parca canta ceva cu o floare sau cu un trandafir, si mai spunea parca Doar una. videoclipa era fata aia in lanu ala de grau si erau flori de mac big grin mai mult nu imi amintesc cred ca asa nu o voi gasi niciodata

| ofata12 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=ajmSgeePk5E am gasit melodia :D mersi de ajutor