| alexia884734986 a întrebat:

Bunaaa TPU! Am o intrebare, stiti daca se mai tin concertele din cauza virusului ce circula? Este un concert in Brasov, 4 ore distanta fata de unde stau eu si vreau sa stiu daca merita sa merg? Se mai tin?

Răspuns Câştigător
| Alverto a răspuns:

Nu, nu merita, ținând cont că Brașov este unul dintre județele infectate. chiar vrei sa iei un asemenea virus? Nu cred. Caută pe google "pandemia de coronavirus din Romania Wikipedia" și să vezi județele afectate, printre care și Brașov