| Deniisze a întrebat:

Bunăăă TPU!
Un top 10 al melodiilor voastre preferate se poate?
Vreau muzică nouă...
Şi nu mai găsesc...
Exclus Manele, Populară sau Rock.
MErsi de răspuns şi...baftă!

5 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Adică tu pui rock-ul lângă mizeriile alea de manele și populară? Așa a ajuns rock-ul să fie jignit de niște omuleți care nu știu ce e aia muzică? Găsești o grămadă de rahaturi pe aici. Puya, Graxu XXL, toți ratații.
Gusturile nu se discută, dar m-ai enervat rău că după tine rock-ul e în aceeași oală cu manelele. Baftă

| Deniisze explică:

S-au gasit sa comenteze. Daca tu esti rocker pe mine nu ma intereseaa asta, eu am exclus genurile care nu imi plac. Tu ai interpretat prost! So...
No commentwinking

| RawGrey a răspuns:

1)DJ Shadow-Six days 2)Rihhana-Only girl ( in the world ) 3)Usher-Yeah 4) Deepcentral - Music Makes Me Free 5) Rihhana- Don't stop the music happy Baftawinking

| Yuukyy a răspuns:

Iti zic niste melodii care imi plac mie:
1)dj next-hit leta sau summer time
2)hadise-my body
3)cabron-letz be friends
4)puya-american drim
si sunt mai multe dar nu le stiu pe derost pe toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

7h30, Andruşca doar a spus înafară de Rock, gusturile nu se dicută, şi mă simt insultat cănd ai spus ceva de Grasu XXL... nu a băgat rock-ul în oală cu manelele sau populara, doar a exclus genurile pe care nu îi le plac ei.