| cristina_4037 a întrebat:

Ca tot suntem la categoria muzica, cantati la vreun instrument? La pian canta cineva? Ce parere aveti de oamenii care canta la pian? Va plac operele clasice?big grinmulte intrebari, dar sper sa am raspunsuri bune :*:*

1 răspuns:
| andra95 a răspuns:

Ceau Criss... da eu cantam la pian anul trecut. Am facut 4 ani de pian. Ultimu an nu l-am terminat deoarece profesoara s-a mutat in Canada, iar in locul ai a venit o profesoara rea...si nu mi-a placut deloc...mai stiu sa cant la pian si nu voi uita asta niciodata...pentru ca mie imi place f mult sa cant:-)! Iar operele clasice depinde... unele imi plac altele nu. Pupici multi Criss, byewave kiss