Cand credeti ca o sa apara episodul din CSI in care o sa joace Justin Bieber... vreau sa-l vad si in postura de actor. daca l-am vazut in postura de cantaret si tipul care a nimerit amerca laughing. funda :*.

5 răspunsuri:
| ioana181 a răspuns:

Candva la toamna cand incepe noul sezon. Va fi un adolescent cu probleme care va trebuia sa ia o decizie cu privire la fratele sau.

| Alee_6805 a răspuns:

Am citit pe un site ca va aparea pe 23 septembrie
Uite aici:http://www.bestmusic.ro/......87215.html

Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa-l vad si nuju pe se post e si la ce ora e
ma poate ajuta cineva? plza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

America

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.cbs.com/......csi/video/ sper sa te ajute u pic pentru ca eu l-am vazut intr-un fel sau altul