| waterfly a întrebat:

Care cantec e mai frumos? Adele/Turning tables sau Adele/Someone like you?

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Ambele imi plac, insa Someone like you imi place mai mult! happy

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Niciunul

| dedede003 a răspuns:

Turning tables deoarece transmite mult mai multa emotie:
"I won't let you close enough to hurt me''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai..Conteaza de ce muzica asculti..Amandoua sunt frumoase.Niciodata nu o sa faci toti oamenii sa le placa aceeasi melodie.Mie imi place mai mult Soneone like you.

| ShadeAdda a răspuns:

Nu sunt fana Adele, deoarece nu-mi plac deloc melodiile lente, dar daca ar trebui sa aleg intre cele doua... as alege "Turning tables". E mai emotionant si transmite un mesaj mult mai profund decat "Someone like you" (melodie pe care si-asa mi s-a acrit sa o tot aud iar si iar la radio T_T there's a limit, people!).

| deny2013 a răspuns:

Turning tables. E mai frumos ca Someone like you. big grin Funda?

| SatanSoul a răspuns:

Turning Tables

| waterfly explică:

Mai astept raspunsurihappy