| MangoGirl a întrebat:

Care dintre melodiile din "starstruck" le canta cu adevarat Sterling Knight?

13 răspunsuri:
| ZoeyMe a răspuns:

Toate alea care apar ca le canta el.

| woody_9489 a răspuns:

Toate happy
tipul canta intr-o formatie de blues.
[fie vorba intre noi, are ochi frumosi

| Cherisheverything a răspuns:

Toate big grin e chiar sweet tipul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer m-am saturat.toata lumea spune ca baiatu ala vopsit blond///nu mai stiu cum il cheama.are un nume mai complicat...toata lumea spune ca a cantat in locul lui sterling. dar am comparat melodiile din starstruck cu melodiile aluia.si nu mi se pare nicio asemanare.si sincer in film.mai ales la melodia,, what you mean to me;;. el canta. m-am saturat sa zica toata lumea ca sterling knight nu stie sa cante.habar nu am de unde a venit chestia ca nu e vocea lui cand canta? am vazut interviuri cu el.si ma descurc destul d bine la engleza. spunea clar ca el a acut videourile si ca el a cantat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici o melodie. e actor nu cantaret!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricare melodie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Starstruck...restul sunt cantate de poponaru' aal drew ryan scott ...initial fusese ales altcineva pentru rol si dupa aia a fost chemat sterling. si nu a mai avut tp sa inregistreze melodiile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gesica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate melodile le vreau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai star struck pentru ca lau dat afara pe tipu` ala care trebuia sa joace in film(sa imbatat, lau vazut producatorii si lau dat afara... poveste lunga) iar pe celalalte nu a avut timp sa le inregistreze, nu ca nu ar avea voce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hiro

| WarmSmile a răspuns:

Doar "Starstruck"... Restul melodiilor sunt cantate de Drew Ryan Scott, a declarat chiar Sterling pe twitter happy