| Monik_4320 a întrebat:

Care e cantaretul vostru preferat? daca cuiva ii place acelasi cantaret ca mine are fundahappybatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Coriii a răspuns:

Cred ca e puya, hana montana chatterbox... saw justin b...

23 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Acum imi vine in minte doar George Michael.
http://www.youtube.com/watch?v=0egWXAPGVOo
Insa sunt foarte multi cantareti, care imi plac (din mai multe puncte de vedere).

| Bacemi a răspuns:

Julio Iglesias, Charles Aznavour, Jacques Brel, Frank Sinatra sunt cantaretii mei preferati. Din generatia tanara imi place foarte mult Juanes.

| Floreenofficial a răspuns:

Cantareata mea pref:Britney Spears. big grin

| adi4ever a răspuns:

Aerosmith-Dream On
http://www.youtube.com/watch?v=WSSEJc4Bdec
Slabe sanse sa nimeresc cu acelasi cantaret ca tine ca in ziua de azi nu mai stiti sa aperciati muzica buna da pot sa banui ca, cantaretul tau este Justin Biberon sau altii terminati.Pacat ca nu se mai asculta muzica buna.
Mai mult de jumatate ma veti face nebun ca am dat 2 milioane pe bilet la Aerosmith si mai ales ca am si 14 ani... dar na eu unu nu pot asculta Justin Biberon si alti ratati

| Roxy a răspuns:

Nu am un cantaret/a preferat/abig grin
Dar imi plac foarte mult:
Lady gaga
Beyonce
Pink
Serban(Animal x)
James blunt
Fergie
Bitza
Spike
Guess Who(Laur)
etc...
Nu e doar un cantaret ci sunt mai mult dar in opinia mea ei canta binebig grin

| Диана a răspuns:

Hayley Williams :X

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Bill kaulitz...de la tokio hotel!

| iuliasistrify a răspuns:

Jack E. Strify

| .:.:.Sn0f0 eXtasy`.:.:. a răspuns:

Justin Bieber

| lovegirl15 a răspuns:

Michael Jackson

| ``/~/~/ `` a răspuns:

Vescan. Justin Timberlake

| TheForeignConstantin a răspuns:

Jamiroquai.

| Bimboo123 a răspuns:

Maximilian - Viata Ta Nu Bate Filmu' cu FDD si Tranda

| Chocolate a răspuns:

Canteretul meu favorit din Romania este Dony:X:X:X[Cornel Donici], este atat de chipes si talentat.
Din strainatate cantareata mea favorita este Amy Lee.big grin

| Roxii a răspuns:

Justin bieber. i love him for ever {nu comentati}...si avril lavinge

| Blablabla21 a răspuns:

Salut. mie sincer imi place cum canta Justin Bieber si nu zic ca sunt innebunita dupa el dar daca imi place ar trebui sa ma urasca oamenii pentru asta?straight face serios nu il mai contraziceti pe jb ...fiecare are genul lui preferat in muzica. ok? aa si imi place putin si de Basshunter; p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber.[Nu ma contrazice din moment ce tu ai intrebat.]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leonard Cohen. Slabe sanse sa-mi dai funda… Dar imi place si Barry White. Desucheata fata mai sunt… big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place Avril Lavigne-tomorrow

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cantaretul meu preferat e Caleb Folowill solistul trupei kings of leon...nici macar nu stiu daca ai auzit de ei...probabil nubig grin

| Koste ;x a răspuns:

Mie imi place cum canta mama rolling on the floor

| Koste ;x a răspuns:

Mie imi place cum canta mama rolling on the floor.

| niky48 a răspuns:

Cel mai bun cantaret al tuturor timpurilor a fost Freddie Mercury, solistul trupei Queen