| CuppyOana a întrebat:

Care e cea mai frumoasa artista de culoare in opinia voastra si melodia favorita din repertoriul ei?

Răspuns Câştigător
| Raluu a răspuns:

Mie imi place mult Beyonce:X...ador melodia asta:X http://www.youtube.com/watch?v=J7RFa5Y3G_k&feature=related

sper ca iti place si tie:* kisss:) funda?

5 răspunsuri:
| Andruza a răspuns:

Rihannaaaa
O ador pur si simplu pentru melodiile ei happy
Only Girl, Who`s that chick, What`s my name, S. O. S, Take a bow[pref mea], Disturbia, Rude boy, etc happy

| colin16 a răspuns:

Rihanna si beyonce is cele mai bune ariste de culoare si Alicia Keys,
Rihanna:S. O. S, Unfaithful, Rude Boy, Who s That chick
Beyonce : Beautiful Liar(feat Shakira), Videophone, Upgrade U
Alicia Keys : Fallin, No One

| eek a răspuns:

Frumoasa si cu voce impecabila e una singura - Alicia Keys...nu pot sa ti dau o singura piesa pentru ca le ador pe toate. incepand de al karma, fallin', butterfly, every little bit hurts, pana la no one si unthinkable
ador vocea lui mary si. blige. iubesc piesa 911 cu wyclef jean
si imi e si dezarie.mel preferata.la fel sunt f multe dar acum in vine in minte strenghten your mind

| Pinnacolada a răspuns:

Daca o putem aseza aici si pe Rihanna atunci melodia favorita este "Only girl"
http://www.youtube.com/watch?v=pa14VNsdSYM

| georgy4005 a răspuns:

Byonce si imi place piesa: single lady thinking