| CastigatoareaMiry a întrebat:

Care e melodia voastra preferata? Dau funda celui care ii place aceeasi melodie ca mine.

Răspuns Câştigător
| danutzzzu99 a răspuns:

Connect-R - Vara nu dorm
Alex Velea - Minim doi
Corina - A ta

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bună.
Nu alerg după funde, așa că îți scriu cinstit una din manelele mele de suflet din playlist-ul meu de piți.
http://youtu.be/uRolI_RVAdk
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu alerg după fundă, ci îți scriu una din melodiile de suflet ale mele:
Un sentimental - Julio Iglesias
Pa, pa.

| CudiDaKid a răspuns:

Chris Brown - Don't Judge Me

| Delicacy a răspuns:

Nu trebuie să avem aceleaşi gusturi muzicale.
http://www.youtube.com/watch?v=dcre1b57t7w

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Corina-A ta;
Delia-Wuella Wuella, sunt mai multe, dar nu stau sa le enumar pe toate.
Pa, pa!

| bellakiss a răspuns:

Pai sicer am mai multe preferate imi place :parazitii- toate-s la fel si a lui alex velea: minim 2