| marriutza a întrebat:

Care este cel mai mare rapper? Eu una cred ca Lil Wayne... dar altii imi spun ca snoop dogg, tupac etc. Acum sunt cam nedumerita. Puteti sa'mi spuneti si mie? Multumesc anticipat :*

12 răspunsuri:
| ing. a răspuns:

Buna. Dintre cei enumerati de tine, cred ca 2Pacwinking.

| deejayra a răspuns:

Ice Cube sau Dre

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Tupac Shakur alias 2Pac după mine...happy

| SEAL a răspuns:

Lil wayne e cel mai bun rapper in viata, 2pac e o legenda

| bobo404 a răspuns:

Intradevar eu cred ca snoop dogg dar uni imi spun ca lil waine, altii ca jay-z nu stiu ce sa spun dar cred ca e snoop dogg

| Shine_1620 a răspuns:

Lil wayne este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca Jay-z happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2Pac. El a pornit rapul in toata lumea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vreti sa stiti, go la niste mixtape-uri si frestyle-uri de ale lui Lil Wayne, sa vedeti flow, versuri si voce de rapper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lil wayne e cel mai bun Rapper

| makavelli a răspuns:

Radu, nu vreau sa te jignesc dar eu cred ca nu ai dreptate, mai intereseaza-te si ai sa vezi tu ca 2pac este intr-adevar o legenda dar una vie... EL NU E MORT! Mai asteapta cativa ani si ai sa imi dai dreptate, atat iti spun!winking

| TheAneXxX a răspuns:

Ce lil wayne ma.2 pac la putere el a revolutionat muzica rap asa ca.hai sictir