| malincik4 a întrebat:

Care este cel mai sau cea mai superrr cintareata sau cintaret, trupa de acum spuneti-mi variantele voastre

Răspuns Câştigător
| virusalbviolet a răspuns:

Cel mai super cantaret este emiem cu piesa-i'm not afraid si cea mai super cantareata lady gaga - alejandro

9 răspunsuri:
| Maria_1984 a răspuns:

Cea mai buna si talentata solista internationala mi se pare Lady Gaga la momentul de fata!
Poate ca e specifica varstei alegerea mea, dar si Miley Cyrus mi se pare buna, Demi Lovato, Rihanna, Pixie Lott!
Formatie, ar fi Paramore! Dar nu cred ca e atat de cunoscuta trupa la noi si nici nu se scrie atat de multe despre ea! Asta e doar parerea mea! Cu siguranta, insa, pe Gaga o cunoaste toata lumea deci as putea sa spun ca ea sau Rihanna sunt cele mai bune cantarete contemporane cunoscute de majoritatea fiintelor cuvantatoare!

| chelsea a răspuns:

Trupa „la familia„

| Alina a răspuns:

Cantareata :Christina Aguilera, cantaret :Enrique Iglesias si trupa :Maroon 5 :X:X:X

| Loly_2054 a răspuns:

Sincer, cantaretul meu preferat e Nanelove struck e un rapper din Orsova dar are melodi superbe.
Mai e si The Game care are melodii faine.
Despre cantarete... ce sa zic nu prea am dar de mica mi-a placut Shakira.
Trupe nu prea ma impresioneaza niciuna. Pot sa zic ca doar Slipknot, asta daca asculti rock.:d

| Mikiee a răspuns:

Nu stiu daca impartim aceeasi parere dar trupa mea favorita este Paramore.De obicei mai ascult Black Eyed Peas, Jordin Sparks, Adam lambert.

| Luke a răspuns:

Trupa:Simplu
Cantaret:Michael Jackson FOREVER
Cantareata:hmmm...Lady GaGa, Beyonce, Inna...

| mika a răspuns:

Trupa Nightwish si Evanescence cantareata Anette Olzon si Amy Lee tongue

| 4shl3y Tisd4l3 a răspuns:

Trupa Rammstein-Ich will

| Lalysuka a răspuns:

Cantareata Anahi, cantaret Michael Jackson(Rest In Peace) si trupa RBD