| traficanta a întrebat:

Care este melodia voastra preferata?happy Una singurabatting eyelashes Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Fvn a răspuns:

Cobra Starship-Hot mess :X

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sunt multe melodii care imi plac. Momentan ador aceasta melodie : http://www.youtube.com/watch?v=Py79fAE2heA&feature=related

Ma emotioneaza mult aceasta melodie. Mai ales pentru ca fata care canta s-a stins din viata la doar 25 de ani si a lasat in urma doi copilasi. Cand te uiti cat har si ce trista soarta. Nici nu pot descrie starea aceasta.

| adi4ever a răspuns:

Aerosmith- I Don't Want To Miss A Thing

| Fvn a răspuns:

Mersi pentru funda

| babygirlmeli a răspuns:

Alexunder Base feat Lys-drums love struck

| alynutza a răspuns:

Deepcentral-in lovewinking

| Zoet a răspuns:

Xonia-My beautiful onewinking
Imi plc' mult

| rocs_3671 a răspuns:

Jls-One shot love struck

| abubusd a răspuns:

Keri Hilson - Return the favour

| danutz_6930 a răspuns:

DYA&Buppy Brown(Sahara) - Fine Boy! asta ar fi printre favoritehappy!

| SuperStar a răspuns:

Imi place la nebunie Adam Lambert - Whatya want from me
dar nu gasesc de unde pot downalta audiosad

| raul1istetzu a răspuns:

Aaaa melodia mea preferata se numeste gigi d'agostino 'the riddle' sper sa-ti placa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Devin johnson-calling your name

| cryssmelly a răspuns:

Leona Lewis-i got you. o adorlove struck