| Slavic a întrebat:

Care este numele intreg al lui motzart, beethoven şi ceaikovskii?

Răspuns Câştigător
| ☺Clau☻ a răspuns:

Wolfgang Amadeus Mozart

Ludwig van Beethoven

Piotr Ilici Ceaikovski

4 răspunsuri:
| georgiana a răspuns:

Wolfgang Amadeus Mozart, Ludwig van Beethoven, Piotr Ilici Ceaikovski

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peter Ilici-ceaikovski
Ludvic Van Beethoven-Beethoven
Wolfgang Amadeus- Mozard

| Slavic explică:

Motzard - Wolfgang Amadeus Mozart
Beethoven - Ludwig van Beethoven
Ceaikovski - Piotr Ilici Ceaikovski

| D-Anna a răspuns:

Wolfgang Amadaus Morzart
Ludwing van Beethoven (ne-o zis profa de muzica ca apare si "fan" Beethoven si nu a zis cum ca ar fi gresit doar ca in unele carti apare si asatongue)
Pyotr Ilyich Ceaikovsky(de asta nu sunt sigura, cum caietu' de muzica nu m-a ajutat am cautat pe net si apare cu "T" inainte ciudat nu?)
ps: bine ca ai intrebat, asa mi-am rasfoit si eu cultura generala si caietu' de muzicalaughing )