| anonim_4396 a întrebat:

Care este piesa ta preferată la momentul actual?

22 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Trist.
Ce mai faci? Ești bine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru JOHNtheADVISOR):

Foarte...energic. happy

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru anonim_4396):

Orice problemă aș avea muzica întotdeauna mă binedispune. happy

| Byb2001 a răspuns:

Zoe Wess Control

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu neapărat, bine mulțumesc de întrebare

| romeo78 a răspuns:

Https://youtu.be/GxMY1A1LRg4
Vizionare plăcută!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru romeo78):

Ooo, maestrul Tudor Gheorghe... happy

| romeo78 a răspuns (pentru anonim_4396):

Maestrul Botgros, maestrul Gheorghe Zamfir, George Enescu, Ciprian Porumbescu, ș.a.

| cristi202 a răspuns:

Https://youtu.be/xeLigkMofTI

E următoarea piesa pe care cred ca o voi asculta in proportie de 90% cu celelalte din playlist happy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru cristi202):

Voltaj este formația mea preferată din România... piesa am ascultat-o zilele astea și, într-adevăr, este superbă.
Totuși, piesa mea preferată de la ei rămâne https://youtu.be/3Xj7hvQC-Sw.

| cristi202 a răspuns (pentru anonim_4396):

happy
E o piesa foarte frumoasa. Cu un mesaj extraordinar, cum adesea știu cei de la Voltaj sa facă. Am ascultat - o și pe aceea mult. E una din preferatele mele.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Culbutorul.

Răspuns utilizator avertizat
| Morbid a răspuns:

Nu stiu ce sa aleg dintre Breaking Benjamin - Dance with the devil sau three days grace - never to late.

De o Luna ascult numai skillet si rock dinasta.

https://youtu.be/lMSkC2PGyTs