| Gravewave a întrebat:

Care este melodia voastră preferată la momentul actual? (metal)

4 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Cred ca cea mai faina melodie metal pe care am ascultat-o in ultimul timp este ori Epica - Mother of light ori Rammstein - Rosenrot. Nu ma pune sa aleg ca pur si simplu nu pot.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

1. Adrian Sînă feat Sandra N - Boracay
2. Mamasita - Love Session
3. Flori - Me Zemer

Numai bine!

| positivity a răspuns:

În momentul acesta, îmi place melodia „Let her go" de Passenger! E atât de liniștită și exprimă atâtea sentimente! Chiar îmi place!
http://www.youtube.com/watch?v=RBumgq5yVrA&list=RD02lJqbaGloVxg

| hibridboy a răspuns:

B.U.G Mafia
Harp Cord
grasu xxl
Guess who
Parazitii
maklemore si Bruno mars
astea-s preferatele mele