| soul1 a întrebat:

Care este relatia dintre om si muzica? va rog un commentariu ceva mai mult (? funda! pls

Răspuns Câştigător
| kittyshor a răspuns:

Legatura dintre om si muzica? nu e greu... exista oameni care se nasc cu un astfel de talent, iar prin muzica isi deschid sufletul pentru a-si expune viziunile si ideile.de cele mai multe ori ne regasim in versurile muzicii...muzica este umbra realitatii de cele mai multe ori, este realitatea scrisa in versuri pe o linie melodica big grin

2 răspunsuri:
| kittyshor a răspuns (pentru kittyshor):

Merci big grin

| soul1 explică (pentru kittyshor):

Multsumeskk :*:* big grin