| ydaa a întrebat:

Care imi zice cum se numesc TOATE melodiile din http://www.youtube.com/watch?v=QVaqav2-q18&feature=relat ed
primeste 2 funde si daca imi zice aproape toatee o funda:)

Răspuns Câştigător
| StefanS a răspuns:

20. Dr. Kucho!, Adonis Alvarez feat. Marta Bolanos - La Tarde Se Ha Puesto Triste (Original Mix) [New entry]
19. Swedish House Mafia feat Pharrell - One (Your Name) (Extended version) [New entry]
18. Dj Robert Georgescu Feat. Lara - Beside You (Extended Version) [New entry]
17. R. I. O. - Hot Girl (Extended Mix) [New entry]
16. Flo Rida feat. David Guetta - Club Can't Handle Me (Original Mix) [New entry]
15. Mario Bischin feat. Revolt Klan - ID Lover (Extended) [+3]
14. Delyno Feat LooLoo - Private Love (Extended) [New entry]
13. Nick Kamarera feat. Mike Diamondz - Thailanda (Extended Version) [-11]
12. Liviu Hodor feat. Tara - Dream With You (Extended Version) [-2]
11. Dj Dark feat. Sonny Flame - Jump Up (Extended Version) [+6]
10. Residence Deejays & Frissco - Lovely Smile (FMG Extended Version) [+1]
09. Dj Project feat. Giulia - Regrete (Extended Version) [+3]
08. DJ Andi feat Stella - Happiness (Extended Version) [+7]
07. Qpido Level - The Pitzi Song (Extended Version) [New entry]
06. Kelly Rowland - Commander (Extended Mix) [New entry]
05. Deepside Deejays - Live It Up (Extended Mix) [+2]
04. Elena Gheorghe - Disco Romancing (Extended Mix) [+1]
03. Morris - Angel Eyes (Extended Mix) [+3]
02. Deepcentral - Music Makes Me Free (Extended Version) [-1]
01. No Rules - Funk You All (Extended Mix) [+7]
Catégorie :

3 răspunsuri:
| Parker a răspuns:

20. Dr. Kucho!, Adonis Alvarez feat. Marta Bolanos - La Tarde Se Ha Puesto Triste (Original Mix) [New entry]
19. Swedish House Mafia feat Pharrell - One (Your Name) (Extended version) [New entry]
18. Dj Robert Georgescu Feat. Lara - Beside You (Extended Version) [New entry]
17. R. I. O. - Hot Girl (Extended Mix) [New entry]
16. Flo Rida feat. David Guetta - Club Can't Handle Me (Original Mix) [New entry]
15. Mario Bischin feat. Revolt Klan - ID Lover (Extended) [+3]
14. Delyno Feat LooLoo - Private Love (Extended) [New entry]
13. Nick Kamarera feat. Mike Diamondz - Thailanda (Extended Version) [-11]
12. Liviu Hodor feat. Tara - Dream With You (Extended Version) [-2]
11. Dj Dark feat. Sonny Flame - Jump Up (Extended Version) [+6]
10. Residence Deejays & Frissco - Lovely Smile (FMG Extended Version) [+1]
09. Dj Project feat. Giulia - Regrete (Extended Version) [+3]
08. DJ Andi feat Stella - Happiness (Extended Version) [+7]
07. Qpido Level - The Pitzi Song (Extended Version) [New entry]
06. Kelly Rowland - Commander (Extended Mix) [New entry]
05. Deepside Deejays - Live It Up (Extended Mix) [+2]
04. Elena Gheorghe - Disco Romancing (Extended Mix) [+1]
03. Morris - Angel Eyes (Extended Mix) [+3]
02. Deepcentral - Music Makes Me Free (Extended Version) [-1]
01. No Rules - Funk You All (Extended Mix) [+7]

| Dazzzie a răspuns:

Tracklist :
20. Dr. Kucho! feat. Marta Bolanos - La Tarde Se Ha Puesto Triste [New Entry]
19. Swedish House Mafia - One (Your Name) [New Entry]
18. Dj Robert Georgescu Feat. Lara - Beside You [New Entry]
17. Rio - Hot Girl [New Entry]
16. Florida feat David Guetta - Club Can't Handle Me [New Entry]
15. Mario Bischin feat. Revolt Klan - ID Lover (Extended) [+3]
14. Delyno Emrah Ish ft. LooLoo - Private Love [New Entry]
13. Nick Kamarera feat. Mike Diamondz - Thailanda (Extended Version) [-11]
12. Liviu Hodor feat. Tara - Dream With You (Extended Version) [-2]
11. Dj Dark feat. Sonny Flame - Jump Up (Extended Version) [+6]
10. Residence Deejay feat. Frissco - Lovely Smile (Radio edit) [+1]
09. Dj Project feat. Giulia - Regrete (Extended Version) [+3]
08. DJ Andi feat Stella - Happiness (Extended Version) [+7]
07. Qpido Level - The Pitzi Song [New Entry]
06. Kelly Rowland feat. David Guetta - Commander [New Entry]
05. Deepside Deejays - Live It Up (Extended Mix) [+2]
04. Elena Gheorghe - Disco Romancing (Extended Mix) [+1]
03. Morris - Angel Eyes (Extended Mix) [+3]
02. Deepcentral - Music Makes Me Free (Extended Version) [-1]
01. No Rules - Funk You All (Extended Mix) [+7]
Poftim.
asculti muzica buna smug
bafta`n continuare big hug
funda?:*

| edy2196 a răspuns:

1. Dr. Kucho!, Adonis Alvarez feat. Marta Bolanos - La Tarde Se Ha Puesto Triste
2. Swedish House Mafia feat Pharrell - One (Your Name)
3. Dj Robert Georgescu Feat. Lara - Beside You
4. R. I. O. - Hot Girl
5. Flo Rida feat. David Guetta - Club Can't Handle Me
6. Mario Bischin feat. Revolt Klan - ID Lover
7. Delyno Feat LooLoo - Private Love
8. Nick Kamarera feat. Mike Diamondz - Thailanda
9. Liviu Hodor feat. Tara - Dream With You
10. Dj Dark feat. Sonny Flame - Jump Up
11. Residence Deejays & Frissco - Lovely Smile
12. Dj Project feat. Giulia - Regrete
13. DJ Andi feat Stella - Happiness
14. Qpido Level - The Pitzi Song
15. Kelly Rowland - Commander
16. Deepside Deejays - Live It Up
17. Elena Gheorghe - Disco Romancing
18. Morris - Angel Eyes
19. Deepcentral - Music Makes Me Free
20. No Rules - Funk You All