| zozole_5399 a întrebat:

Care imi zice si mie niste melodi hip-hop in engleza da sa fie misto?

5 răspunsuri:
| Rallu a răspuns:

Http://www.google.ro/
Cauta si tu: 50 cent, 2Pac, Eminem, Snoop Dogg, Dr. Dre, DMX, Lil Wayne etc.
A cu ocazia asta am mai descoperit inca un agramat care vorbeste in limbaj de,, mess''
P. S: treci mai des pe la ora de romana, n`ar strica;)

| Landied a răspuns:

Young Buck-Stomp, Birdman-Pop Bottles, Lil Wayne-Fireman, 2Pac-Ghost, Birdman-Stuntin like m'daddy, Snoop Dogg-Dropt it like is hot, Young Buck-Pockets full of Paper...etc.Dak mai vrei, iti zic mai multe, am 366 de melodii rap in calculatorhappy

| Al3xAl3x a răspuns:

Roy Jones Jr. - Can't be touched
Flo Rida - Right Round
Justin Timberlake - What goes around comes around
Eminem - We made you
Akon - Blame it on my
Akon - Africa
Hayley Williams - Airplanes

| An0nim_1112 a răspuns:

Soulja Boy-Crank that
Snoop Dogg-Riders on the Storm
Eminem-Not Afraid
Justin Timberlake-Dead and Gone
Coolio-Gangsta Paradise

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi trebuie