| Ghemotoaca a întrebat:

Care stie pentru ce suma iti canta Nicolae Guta sau Salam la o nunta?

3 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Fara numar,fara numar,fara numar,fara numar,fara numar,fara numar,fara numar,fara numar,fara numar,fara numar,fara numar,fara numar,fara numar,fara numar,fara numar,fara numar,fara numar,fara numar,fara numar,fara numar,fara numar,fara numar,fara numar, fara numar, fara numar.

Eu asta vreau sa-mi cante Salam la nunta:
http://www.youtube.com/watch?v=ZyF3cC0NbEI

| AnaisC a răspuns:

=))Ii arunci o sarma...asa la misto si o sa-l vezi cu burtihanu' pe podea cum cauta s-o suga:>
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| Sconcsiş a răspuns:

În jur de 4-10 bani ca să îţi cânte un boschetar ca ei. Dacă vrei un boschetar mai luxos, adică din altă ţară, ia-l pe JB. La el tariful e cam 20-40 bani.